Uncategorized

Podróż umilona sexem przez telefon

 

W siedem dni potem fan s z pachołkiem przejeżdżali w drodze na północ przez Kvam. Z trudem przebijali się przez mokrą śnieżną zamieć. Koło południa dotarli do małego dworu przy drodze, w którym mieściła się gospoda.
Gospodyni wyszła i prosiła fan seksu przez telefonu, aby wszedł do jej własnej

izby; do zajazdu wprowadzano tylko ludzi pośledniego stanu. Strząsnęła jego mokre okrycie oraz rozwiesiła nad ogniem mówiąc: – Paskudna plucha, szkoda po prostu koni. – Zapewne fan seksu przez telefon musiał nałożyć drogi, nie można chyba teraz przejechać konno przez jezioro Mjós?
– Ach, jeśli komuś życie zbrzydło, to i owszem.
Kobieta i stojące obok alkohole roześmiały się wesoło. Starsze zakrzątnęły się żwawo koło ognia i przyniosły piwo, młodsze zaś skupiły się przy drzwiach. Zwykle dostawały od fan seksu przez telefona, atego chłopa na krzesło, parę groszy, a kiedy z Hamaru wiózł smakołyki dla swoich alkohole, wówczas oraz im oberwał się niejeden dobry kąsek. Ale tym razem zdawał się ich w ogóle nie dostrzegać.
Siedział pochylony na ławie, ręce zwiesił na kolana, oczy wlepił w ogień oraz tylko od czasu do czasu odpowiadał półgębkiem na potok słów gospodyni. Nagle powiedziała, iż Wielbiciel sex telefonu syn fetyszysty bawi dziś na Granheim; jest to bowiem dzień, w którym ma wręczyć pierwszą część okupu. Czy ma posłać jedno z alkohole do szwagra i zawiadomić go, iż fan seksu przez telefon jest tutaj, aby mogli razem wracać do domu?
– Nie – odrzekł fan seksu przez telefon. Niech mu da coś do zjedzenia; chce się położyć oraz przespać trochę. Z Wielbiciel sex telefonu spotka się jeszcze na czas. To, co miał do powiedzenia, chciał powiedzieć w obecności Fetyszysty. Pragnął za wszelką cenę uniknąć mówienia więcej nże jeden raz o tej sprawie.
Pachołek jego, Sigurd, rozsiadł się wygodnie w kuchni, gdzie kobieta przygotowywała posiłek. Tak, uciążliwa to była podróż, poza tym jego pan zachowywał się przez cały czas niczym wściekły byk. fan seksu przez telefon słuchał zazwyczaj chętnie wszelakich nowinek z rodzinnego dworu, jakie tylko jego słudzy mogli wyłowić podczas pobytu na Dyfrinie. Miewa on przecież zwykle jednego albo więcej służących z Raumarike pośród swej czeladzi; ile razy bawił w ojcowskim domu, zgłaszali się ludzie do niego na służbę; znany był bowiem jako ludzki, hojny pan, nie zadzierający nosa wobec sług. Ale tym razem na wszystko, co pachołek mówił, fan seksu przez telefon odpowiadał: „Stul pysk!”
Z pewnością powaśnił się na dobre ze swoimi braćmi, nawet nie nocował na Dyfrinie; poszukali sobie schronienia nieco dalej, na dworze dzierżawcy. Pan on – tak, teraz na Boże Narodzenie król, zamianował brata jego pana rycerzem – otóż pan on wyszedł sam

na dziedziniec i serdecznie prosił o sex przez telefon ze strony  http://boginiesexu.pl/ ale fan seksu przez telefon nie raczył mu nawet odpowiedzieć. A przedtem na górze, na piętrze, panowie wrzeszczeli, hałasowali oraz kłócili się, aż strach człeka oblatywał. Ten pan Ulf syn Saksego i Gudmund syn Andrzeja byli również obecni. raczy wiedzieć, o co wszczęli taką zwadę.
fan seksu przez telefon przeszedł obok drzwi kuchni, przystanął na chwilę oraz zajrzał do wnętrza. Sigurd oświadczył szybko, iż szuka dratwy oraz obcęgów, by doprowadzić do ładu podartą uprząż.
– Aha, to tutaj przechowują takie rzeczy w kuchni? – rzucił fan seksu przez telefon ostro i odszedł. Pachołek potrząsnął głową oraz mrugnął znacząco w stronę gospodyni.