Uncategorized

Czy praca na sex telefonie jest moralna? Co na to rodzina?

– Rozumiesz przecie, misiaczku – nie masz prawa czynić mi zarzutu z tego, iż odwiedziłem brata i prosiłem go, by mi powiedział prawdę. Lecz wiem, iż oboje, ty oraz niunia na sex telefonie, mieliście wszelkie przyczyny po temu, by się rozgniewać na mnie. Bo zaraz w pierwszej chwili, kiedy owe – szukał stosownych słów – owe osobliwe nowości wyszły na jaw… to, co facet kochający sex telefon powiedział o mojej pieczęci… nie mogę zaprzeczyć, iż pomyślałem… właśnie to, co po rozwadze było nie do pomyślenia. Muszę więc przyznać, iż masz powód po temu, by się gniewać na mnie – powtórzył raz jeszcze.
Konie ich człapały po rozmiękłym śniegu. Minęła chwila, nim przystojniak odpowiedział, a głos jego brzmiał zupełnie spokojnie oraz przyjaźnie:
– Nie wiem doprawdy, co mógłbyś innego pomyśleć. Najprostsze było takie właśnie przypuszczenie.
– Ach nie, powinienem był zrozumieć, iż to niemożliwe – przerwał mu Szymon z udręką. Po chwili spytał: – Czy sądziłeś, iż już przedtem wiedziałem coś o udziale moich braci w spisku i iż ze względu na nich starałem się ci pomóc?
– Nie! – rzekł przystojniak zdziwiony. – Nie mogłeś przecież o tym wiedzieć. Byłem pewien, iż ja nie powiedziałem niczego. A mogłem liczyć na to, iż oraz twoi bracia też się nie wygadają – roześmiał się cicho. później spoważniał. – Wiedziałem dobrze – rzekł miękko – iż uczyniłeś to ze względu na naszego świekra… oraz dlatego iż jesteś dobrym człowiekiem.
Szymon jechał pewien czas nic nie mówiąc.
– Mogę sobie wyobrazić, jaki byłeś wściekły – zagadnął po chwili.
– No, kiedy później w spokoju tę rzecz rozważyłem, widziałem, iż nie mogłeś sobie tego w ogóle inaczej tłumaczyć.
– A niunia na sex telefonie? – spytał Szymon jeszcze ciszej.
– Ona! – przystojniak roześmiał się jak poprzednio. – Wiesz przecie, ona nie cierpi, kiedy kto inny mi coś wytyka prócz niej samej. Myśli pewnie, iż ona jedna może dojść ze mną do ładu. Taka sama historia jest z naszymi dziećmi. mi świadkiem, czym choć jednym słowem ważył się je kiedyś ganić. Ale bądź pewien, iż ją przekonywałem.
– Ty?
– Tak. Z czasem doprowadzę do tego, iż oraz ona zrozumie. Wiesz, jaka jest kobieta na sex telefonie sex-rozmowy.pl , należy jej tylko pozostawić czas do namysłu, a ona sama sobie przypomni, jak wielką przyjaźń nam okazałeś.
Szymon czuł, iż serce jego drży z napięcia i oburzenia. Zdawało mu się to nie do wytrzymania; przystojniak najwidoczniej sądził, iż teraz mogą sobie wybić z głowy całą tę sprawę. Twarz szwagra w bladym świetle księżyca była tak szczerze pogodna. Głos właściciela agencji towarzyskiej drżał ze wzburzenia.